Sprzedaż wyrobów i usług

Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami.

Systemy zdalnego odczytu urządzeń pomiarowych
image/svg+xml

Systemy zdalnego odczytu urządzeń pomiarowych

Kompleksowa usługa doboru rozwiązania wraz z montażem urządzeń pomiarowych i wdrożeniem oprogramowania do ich obsługi.

Urządzenia do pomiaru mediów ze zdalnym odczytem
image/svg+xml

Urządzenia do pomiaru mediów ze zdalnym odczytem

Dobór najlepszego rozwiązania dostosowanego do potrzeb klienta. Szeroka gama urządzeń do zastsowań domowych i przemysłowych.

Usługi rozliczenia kosztów wody i ciepła
image/svg+xml

Usługi rozliczenia kosztów wody i ciepła

Rozliczenie wodomierzy, podzielników kosztów ogrzewania lub ciepłomierzy z integracją do systemów księgowych klienta oraz dostarczeniem indywidualnych rachunków i zbiorczych raportów.

Badania i rozwój

Od koncepcji do gotowego produktu

Spotkajmy się! Opowiedz nam czego potrzebujesz lub jaki masz pomysł, a my zaproponujemy rozwiązanie. Specjalizujemy się w projektowaniu oraz wytwarzaniu urządzeń pomiarowych i telemetrycznych oraz całych systemów telemetrycznych.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

  • Zaprojektujemy urządzenie
  • Opracujemy protokół komunikacyjny
  • Napiszemy firmware
  • Wyprodukujemy prototyp
  • Opracujemy procedury produkcji
  • Zaprojektujemy i wytworzymy aplikacje webowe, mobilne i desktopowe

Kontraktowa produkcja elektroniki

Oprócz produkcji na potrzeby własne, świadczymy szeroką gamę usług w zakresie produkcji kontraktowej, w tym produkujemy elektronikę na zamówienie.

Jak to działa?

1. Dokumentacja

Klienci przekazują nam dokumentację urządzenia. Wspólnie ustalamy każdy szczegół potrzebny do rozpoczęcia kolejnego etapu realizacji.

2. Projekt

Podstawą naszych prac jest projekt. Staramy się być elastyczni na każdym etapie realizacji i dopasowywać się do zmieniających się wymagań klienta i rynku.

3. Produkt

Z dobrym projektem jesteśmy w stanie stworzyć odpowiedni produkt w terminie i zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Zacznij współpracę z nami

Powiedz co możemy dla Ciebie zrobić

Nasze usługi

image/svg+xml

Wsparcie

Nasi Klienci mogą liczyć na pomoc przy opracowaniu optymalnych procesów produkcyjnych.

image/svg+xml

Doradztwo

Jesteśmy w stałym kontakcie na każdym etapie procesu przygotowania produkcji i podczas samej produkcji. Dzięki naszemu doświadczeniu możemy zaproponować klientom sposoby udoskonalenia produktu oraz procesu produkcyjnego już na wczesnym etapie prac nad urządzeniem oraz przygotowania produkcji.

image/svg+xml

Narzędzia produkcyjne

Nasi inżynierowie są na miejscu. Dzięki temu sami konstruujemy i wytwarzamy narzędzia wykorzystywane podczas produkcji danego urządzenia. Sami też wytwarzamy oprogramowanie, z którego korzystamy podczas przygotowania i realizacji produkcji.

image/svg+xml

Optymalizacja zakupów

Doskonale wiemy, że oprócz jakości równie ważna jest cena produkowanego urządzenia. Zapewniamy kompleksową obsługę zakupową komponentów pomagając w dobrze zamienników. Współpracujemy z dostawcami oferującymi atrakcyjne ceny przy dogodnych terminach i warunkach dostaw.

image/svg+xml

Narzędzia kontroli jakości

Opracowujemy procedury i urządzenia kontroli jakości dostosowane do specyfiki budowy i działania produkowanych urządzeń. Pozwala to minimalizować powstawanie późniejszych problemów, gdy urządzenie trafi do użytkownika końcowego.

image/svg+xml

Traceability

Rejestrujemy przepływ komponentów i półproduktów podczas procesu produkcyjnego, od zamówienia po przekazanie klientowi gotowego urządzenia. Wspiera nas w tym system traceability. Dzięki niemu możemy szybko reagować w przypadku wykrycia wadliwych partii komponentów.